Kúrenie

Návrh vykurovania sa odvíja od preferovaného zdroja tepla. Pre najlepšie využitie obnoviteľných energií zo vzduchu a tepla zeme odporúčame vykurovanie tepelným čerpadlom. Vykurovanie zemným plynom účinne zabezpečuje plynový kondenzačný kotol, ktorý využíva energiu z paliva až na 98%. Energia zo slnka zachytávaná solárnym kolektorom je vhodným doplnkom kotla, ktorá napomáha k zníženým účtom za energie.

Výberom zdroja tepla sme vyriešili otázku ako prijať a spracovať energiu na teplo, distrubúciu tohto tepla v domácnosti nám umožňuje podlahové, stenové alebo stropné vykurovanie. Podlahové vykurovanie je moderný a efektívny systém s veľkou vykurovacou plochou, ktorá produkuje príjemné sálavé teplo a ušetrí až 20% nákladov na vykurovanie. Vhodnou alternatívou distribúcie tepla sú aj moderné vykurovacie telesá s atraktívnym dizajnom, tie môžu plniť funkciu estetického prvku každej miestnosti.

Mám záujem

Chladenie

Rovnako ako pri kúrení aj pri chladení nám spracovanie energie zabezpečuje zdroj. Tepelné čerpadlo ponúka individuálne riešenie pre efektívny spôsob výroby chladu v podobe aktívneho režimu chladenia alebo ekonomicky menej náročného pasívneho chladenia. Ideálne využitie tepelného čerpadla ako zdroja chladu, ponúka stropné chladenie, ktoré príjemne zabezpečuje distribúciu chladného vzduchu v miestnosti zhora nadol.

Vhodným zdrojom chladenia sú aj veľmi známe klimatizačné jednotky pozostávajúce z vonkajšej a vnútornej jednotky. Široký výber elegantných vnútorných jednotiek umožňuje doladiť dizajn domácnosti k spokojnosti klienta.

Mám záujem

Vetranie a rekuperácia

Systém komfortného vetrania umožňuje zásobovanie miestnosti čerstvým, čistým vzduchom s požadovanou vlhkosťou a zároveň znižuje obsah CO2. Kvalita vzduchu v miestnosti ovplyvňuje výkonnosť, schopnosť sústrediť sa a podporuje kvalitný spánok. Vďaka účinnosti rekuperácie tepla 95% je možné ušetriť až 50% nákladov na vykurovanie.

Poskytujeme množstvo individuálnych riešení, ktoré prispôsobujeme požiadavkám odvetrávaného priestoru. Systém vetrania rozdeľujeme na centrálne jednotky s rozvodmi skrytými v stene, v podhľadoch alebo podlahe a decentrálne jednotky priamo v obvodovej stene.

Mám záujem

Voda a kanalizácia

Rozvody vody a ich význam pre nezávadnú pitnú vodu v domácnosti je mnoho krát podceňovaný. Realizujeme vnútorné rozvody vody v najmodernejších materiáloch ako nerez alebo plastohliník a takisto poskytujeme úpravu pitnej vody a jej filtráciu. Pre vnútorný rozvod kanalizácie je ideálne použiť moderné odhlučnené materiály, a tak poskytnúť čo najväčší komfort domácnosti. Vnútorné rozvody vody a kanalizácie ukončíme podľa požiadavky klienta buď na pevnej kovovej lište v štandarde holobytu alebo už konkrétnym prvkom dizajnovej sanitárnej keramiky zo širokého výberu od našich zmluvných partnerov.

Ucelenú a komplexnú službu zabezpečujeme aj vonkajšími prípojkami vody a kanalizácie, realizujeme aj kanalizačné a vodovodné šachty a prečerpávacie zostavy.

Mám záujem

Plyn

Ako certifikovaná firma realizujeme vnútorné rozvody plynu, uvedenie plynových zariadení do prevádzky, ich revízie a údržbu a problém nám nerobí ani domová prípojka.

Mám záujem

Projekcia

Pre realizáciu modernej, úspornej a funkčnej technológie je tvorba projektovej dokumentácie kľúčová. Skúsenosti z realizácie projektov a spätná väzba od našich inštalatérov nám umožnujú implementovať poznatky z praxe, a tak od začiatku vytvárať realizovateľný projekt. V spolupráci so skúsenými projektantmi zabezpečujeme komplexné projekčné práce technologických celkov pre profesie vykurovania, chladenia, vzduchotechniky, zdravotechniky a plynoinštalácie.

Mám záujem

Inštalácia

Tím skúsených profesionálov nám umožňuje realizovať projekty vlastnými overenými kapacitami k spokojnosti klienta. Či už ide o jednoduchú inštaláciu v obchodnej prevádzke alebo o komplexné zabezpečenie technológie pre tisícky metrov štvorcových podlahovej plochy objektu, vieme flexibilne reagovať na požiadavky investora.

Mám záujem

Servis

Komplexnosť našich služieb dotvára záručný a pozáručný servis realizovaných projektov. Poskytujeme takisto aj správu, údržbu a servis technologických celkov a to najmä kotolní, výmenníkových staníc tepla a potrubných rozvodov.

Mám záujem
Dokončené projekty
182
DOKONČENÝCH
PROJEKTOV
Bytové jednotky
874
BYTOVÝCH
JEDNOTIEK
Priemyselné jednotky
23
PRIEMYSELNÝCH
OBJEKTOV
Administratíva
25
ADMINISTRATÍVNYCH
A OBCHODNÝCH PRIESTOROV
V prípade akýchkoľvek otázok
nás neváhajte kontaktovať
Kontaktujte nás